Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbetİstanbul Buluşması ***15 Mayıs Pazar 2022***
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: İstanbul Buluşması ***15 Mayıs Pazar 2022***  (Okunma Sayısı 4154 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Barış Yeni
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mayıs 05, 2022, 07:24:54 ÖÖ »

Katılmayı çok isterdim ancak 14 Mayıs'ta ev taşıyacağım 

Bir sonraki buluşmaya inşallah.
hades
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mayıs 05, 2022, 12:02:24 ÖS »

Bir aksilik olmazsa oradayım.
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Mayıs 08, 2022, 14:11:08 ÖS »

Allah kısmet eder bir aksilik olmazsa hafta buluşuyoruz "gençler"... Saatlerinizi ayarlayın.

haydar_abi
Uzman

İlla ki Amiga

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Mayıs 08, 2022, 15:00:56 ÖS »

Şimdiden ayarladım.

Amiga fanatiği.... 
Amigalıktan çıkmış Amigalar....

Amiga 1200 Vampire V1200 + HDMI + 64 GB CF HDD + PCMCIA CFDisk Adapter 32 GB CF
LG 24MA53 TVMonitör
Amiga 500 Plus +TerribleFire030 4MB+16 GB CF
Amiga 2000
Amiga 500 + 2 MB RAM Kart + Internal GOTEK + 4GB CF HDD
Casper M989A Monitör
Özgür Dereli
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Mayıs 08, 2022, 15:15:01 ÖS »

Ben yoldan geçerken tesadüfen orayı görmüş gibi katılıcam bu sefer elimi kolumu sallayarak gelicem
Foxbat
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Mayıs 08, 2022, 22:16:02 ÖS »

Önce biz yapalım, Ankara buluşmasından önce Kahkaha   toplaşalım, konuşalım, kaynaşalım. Retronu da al gel kıvamında ,sohbet muhabbet edebileceğimiz, çekilişimizi, turnuvamızı gerçekleştireceğimiz bir ortamda buluşarak yaza merhaba diyelim.

Herkes kendi joystickini getirsin. Geçen  sefer zor joystick bulduk Kahkaha Kahkaha Kahkaha

Son buluşmamıza ev sahipliği yapan Adeks yine bizlere tam destek veriyor ve adres bilgisini aşağıda paylaşıyorum. Saat: 10.30 gibi toplaşmaya başlarız, hatta mekanda kahvaltımızı vs yapabiliriz. Merkezi konumda, Beşiktaş iskeleden yürüme mesafesinde,  ana cadde manzaralı olan mekanımız, siz seçkin üyelerimize ( Hatlar karıştı Kahkaha Kahkaha  ) vs vs Kahkaha  Kahkaha

Adeks

Cihannüma, Barbaros Blv. No:59, 34353 Beşiktaş/İstanbul

https://g.page/ADEKSCafe?share

Kimler cihaz olarak ne getireceği bilgisini paylaşabilirse , mekanı ona göre organize etmeye çalışırız.

Satış-Hediye-Çekiliş bölümlerimiz yine her zamanki gibi gelenlerin desteği ile olacaktır.

Evet, kimlerle görüşüyoruz ayın 15 i . Ses verin
Yaş sınırı varmıdır varsa ne kadardır acaba?
Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Mayıs 08, 2022, 22:26:36 ÖS »

Canli yayin isteriz…

Metal grupları çok bağırıyor. haklıyken haksız duruma düşüyorlar...
AmigaEsref
Genel Yönetici

love is where you find it.

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #37 : Mayıs 08, 2022, 22:34:12 ÖS »

@Foxbat merhaba yaş sınırımız yok normalde. Fakat İnternet kafede buluşacağımız için sanırım internet kafelerde 12 yaş sınırı var. 12 yaş altı için velinizinde olması gerekiyor.

Ben kızımı da getirmeyi planlıyorum oda 8 yaşında tabi velisi olarak bende orada olacağım için bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum.

@Voltron abi CGTR facebook sitesinden açarım ben kısmetse.

AMIGA 500 | GOTEK | 1 MB RAM | 1.3 ROM | Pi Zero HDMI
AMIGA 1200 | 8GB CF | 3.2 ROM | TF1230 Turbo Kart | HDMI-520
COMMODORE 64 | IRQHack64 | KissCart64 | 64K CUPCAKE-CART | Pi 1541 | 1084 S
'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
Foxbat
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Mayıs 08, 2022, 22:38:14 ÖS »

@Foxbat merhaba yaş sınırımız yok normalde. Fakat İnternet kafede buluşacağımız için sanırım internet kafelerde 12 yaş sınırı var. 12 yaş altı için velinizinde olması gerekiyor.

Ben kızımı da getirmeyi planlıyorum oda 8 yaşında tabi velisi olarak bende orada olacağım için bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum.

Ha çok teşekkürler o zaman 2. bir soru sormak istiyorum herkes kendi joystickini getirsin demişsiniz giriş olarak ne tip bir joystick lazım?
AmigaEsref
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #39 : Mayıs 08, 2022, 22:43:01 ÖS »

Ha çok teşekkürler o zaman 2. bir soru sormak istiyorum herkes kendi joystickini getirsin demişsiniz giriş olarak ne tip bir joystick lazım?
O aramızda bir şaka Cihaz getiren arkadaşlar joyistikte getirecektir. Siz direk etkinliğe katılabilirsiniz.

'Cause I'm CRT., I'm retro | CRT, and I'll win the fight | CRT, I'm a power load | CRT, watch me shine
Foxbat
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Mayıs 09, 2022, 18:46:45 ÖS »

O aramızda bir şaka Cihaz getiren arkadaşlar joyistikte getirecektir. Siz direk etkinliğe katılabilirsiniz.

Anladım çok teşekkürler. Eğer izin alabilir ve vakit bulabilirsem gelicem

brkjazz
Üye

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #41 : Mayıs 10, 2022, 07:37:49 ÖÖ »

Bende katılacağım. Ürün köşesi yapıyorduk. Bu senede varsa bir kaç cihaz getirmek isterim commodore gen tr ye katkı bağlamında.

when I think of Maureen I think of two things: asphalt, and TROUBLE.
Zen
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Mayıs 10, 2022, 11:35:56 ÖÖ »

Bir aksilik olmazsa bende geleceğim
agathon
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Mayıs 10, 2022, 14:23:42 ÖS »

Pazar günü öğleden sonra işim vardı ama öğleden önce 1-2 saat uğramaya çalışacağım. Görüşmek üzere \o

AmigaEsref
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #44 : Mayıs 10, 2022, 14:49:23 ÖS »

@brkjazz o köşemiz fiks oluyor. Siz getirin. Phoenix iptal edilme durumu olursa köşe ile ilgili yazar buradan.

@Zen çok mutlu oldum abi.

@agathon gel abi iki oyun atmadan gitme eve. Taze oyunlarrr var mıı Kahkaha Bir arada yeni oyunların oynandığı bir toplantı yapalım ya ben bir arşiv oluşturayım. Bu buluşmaya zor ama

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: