Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 1541U Plus aldım  (Okunma Sayısı 6393 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 17, 2008, 08:00:28 ÖÖ »

3 ay önce sipariş ettiğim 1541u plus 1 hafta önce geldi,vatana millete hayırlı olsun.Bir sorunum var,biliyorsunuz 1541u'de yerleşik kartuşlar var ve bunlarla açılım yapıyorum ama oyun esnasında frezee yaptımmı geriye döndüğümde oyun bozulmuş oluyor.Bütün kartuşlarla denedim acaba benim C64'ün donanımında bir arıza mı var?Yada 1541u'demi?

Commodore'suz kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.
Amiga ölmez,vatan bölünmez.
LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Kasım 18, 2008, 11:30:13 ÖÖ »

AmigaAmiga 1541U hayırlı uğurlu olsun... Bu cihazı daha önce kullanan olmadı sanırım Hatta bize 1541 Ultimate'i tanıtıcı birşeyler yazsan, resimlerle desteklesen, çok güzel olur...

AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 18, 2008, 12:10:22 ÖS »

Sağol LW3D,sanırım Türkiye'den ilk alan benim.En yakın zamanda video eklemeye çalışacağım.

Skate
Uzman

A Sinner Scener

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2008, 11:21:37 ÖÖ »

Bilginiz olsun diye söylüyorum, Arcane/Glance bir süredir kullanıyor 1541 Ultimate. Dilerseniz donanımla ilgili bilgi alışverişi için ("senin alet de böyle saçmalıyor mu?" tarzı) kendisiyle irtibata geçebilirsiniz. hfaltuncu Ney hotmail Ney com
AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 19, 2008, 12:11:05 ÖS »

Sanırım onunki 'First batch'lerden olmalı.Benimki 'second Batch'İlk versiyonlardaki hatalar yok,sadece frezee olayını çözemedim.

Skate
Uzman

A Sinner Scener

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Kasım 19, 2008, 13:39:03 ÖS »

Bilemiyorum, şahsen henüz satın almaya karar vermediğim (ve pahalı bulduğum) için takip etmiyorum versiyonlarını. Doğrudan Arcane'e sorabilirsin detayları. Bu tür donanımları çıktığı gibi almamayı özellikle tercih ediyorum. Çünkü kesinlikle second batch'de de kalmayacak 1541U Zamanında Retro Replay ve MMC64'ü yayınlandıktan kısa süre sonra satın almıştım ki yine de ilk satın alanlardan değildim. Ben aldıktan sonra binbir türlü upgrade yapıldı, en son iki donanım MMC Replay olarak merge edildi. Ben de ağladım tabii ki. 1541 Ultimate'de daha sabırlı olucam, kararlıyım.
AmigAmigA
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 19, 2008, 15:56:54 ÖS »

Yalnız bu donanımların üretimini durdurma gibi bir riskleride var.1541u bence şu anda c64 için mükemmel bir alet ve daha fazlasını istemiyorum.

kumanda
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 19, 2009, 16:41:23 ÖS »

Nerden temin ettiniz 1541U plusu?
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: