Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetHey millet! Bu uzun bayram tatilinde sesiniz soluğunuz çıkmıyor...
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Hey millet! Bu uzun bayram tatilinde sesiniz soluğunuz çıkmıyor...  (Okunma Sayısı 9536 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Nazmiye
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 12, 2008, 09:38:39 ÖÖ »

İbeser, Hayırlı teskereler
ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Aralık 12, 2008, 12:04:21 ÖS »

Teşekkürler arkadaşlar.

KARA KUVVETLERİ LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 2'İNCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 56'NCI BKM.MRK.K.LIĞI - KONYA

Hepinize iyi güzel günler dilerim. Arada bir foruma gireceğim.
5 ay sonra görüşmek dileğiyle.

LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #17 : Aralık 12, 2008, 13:31:38 ÖS »

Bu dönem kısa dönemlerin gitme zamanıdır...Kısa dönem kim isterse gider genelde (böyle bilinir). Hayırlı uğurlu olsun... Bana bir Atari 800 bulamadan gittin dönüşte isterim..

Bayram nedeniyle bir süre forumdan uzak kaldım..Geçmiş olsada bayramınızı kutlarım..Uzakta değildim...Istanbulda bayram ziyaretleri ve kalan kısmı kızımla Sonic 3 oynayarak geçirdik.

ibeser (Ayak Takımı)
Genel Yönetici

Sega<Nintendo<Amiga

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #18 : Aralık 13, 2008, 01:41:29 ÖÖ »

Bu dönem kısa dönemlerin gitme zamanıdır...Kısa dönem kim isterse gider genelde (böyle bilinir). Hayırlı uğurlu olsun... Bana bir Atari 800 bulamadan gittin dönüşte isterim..

Bayram nedeniyle bir süre forumdan uzak kaldım..Geçmiş olsada bayramınızı kutlarım..Uzakta değildim...Istanbulda bayram ziyaretleri ve kalan kısmı kızımla Sonic 3 oynayarak geçirdik.

Teşekkürler LW3D. Kısa dönem istedik oldu bir şekilde. Dönüşte Atari 800'ü hallederiz. Sabır sabır sabır
Görüşmek dileğiyle.

kaptan akgun
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Aralık 15, 2008, 10:12:35 ÖÖ »

Hayırlı Teskereler.
Sağlıcakla dön.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: