Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Arcade MAME  (Okunma Sayısı 10153 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Aya-Fix-Center
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ağustos 06, 2015, 23:53:15 ÖS »

Tşk Ederim Cengiz Hocam Yurt Dışından İlk Sipariş Olucak Umarım Sıkıntı Yaşamam Ürün Elime Ulaşır

Bundan bende de var ancak PS2 için hiç kullanmamıştım. 1A akım verebilen harici bir 5V'luk adaptöre de ihtiyacınız olacak (içinden çıkmıyor), unutmayın

Ve tabii playstation 2 component kablo da lazım.

Mevcut bir PS2 RGB-SCART kablosu varsa onu didikleyip buna uyacak şekilde modifiye etmek de mümkün tabii ancak kesip biçmek uğraşmak lazım...
Teşekkür ederim yavuz hocam biraz bir bilgi verirseniz nasıl yapılacağı hakkında umarım başarırım  birde yavuz hocam siz elinizdeki bu ürünleri tamirata başlarken hep banyo yaptırmaktan bahsediyorsunuz kartlarıda yıkıyormusunuz yada nasıl temizliyorsunuz yıkıyorsanız ne ile yıkıyorsunuz

Amiga 500+
Sega Mega Drive 2
Nintendo Wii Mini [Softmode]
8bit Snes Klon Atari
X-Box Classic
Playstation 1 SCHP 7002
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ağustos 07, 2015, 00:58:27 ÖÖ »

Bildiğin musluk altında sıcak su ve sıvı bulaşık deterjanı ve antistatik fırça ile... Detay girintiler (örn entegre soketleri) için de diş fırçası kullanıyorum...

Aya-Fix-Center
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ağustos 07, 2015, 01:36:43 ÖÖ »

Bildiğin musluk altında sıcak su ve sıvı bulaşık deterjanı ve antistatik fırça ile... Detay girintiler (örn entegre soketleri) için de diş fırçası kullanıyorum...
çok tşk  ederim hocam siz yaptıgınıza göre kartlara zarar gelmemiş hemen bir banyo işine koyulayım 3 adet bozuk ps3 varda onları bir elden geçireyim inşaALLAH

Amiga 500+
Sega Mega Drive 2
Nintendo Wii Mini [Softmode]
8bit Snes Klon Atari
X-Box Classic
Playstation 1 SCHP 7002
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: