Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel Sohbet***Evet arkadaşlar bu sene benim senem gene bir gömü buldum**
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: ***Evet arkadaşlar bu sene benim senem gene bir gömü buldum**  (Okunma Sayısı 17256 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
shotgun
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Mayıs 23, 2014, 21:39:27 ÖS »

Değerini bilen insana gitmiş olması gerçekten çok sevindirici, çok güzel. Walla hayırlısı olsun.

C64 (1 Ekmek kasa+2 yeni kasa)+C64TPC+2*1541 II
1530 Datasette Unit+ 1531 Datasette unit+ Commodore 16 !!!
2*A500+A500plus+?*512kb ext ram+2*A590 HDD+2mb Ext Ram+50 pinlik scsi ?*HDD
A1200+Blizzard IV 68030 turbo kart+68882FPU+5gb HDD+64mb ram+Pcmcia Compaq Wireless kart+CF Flush
malcomic-xd
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Mayıs 24, 2014, 23:51:56 ÖS »

Abi şu mavi pokemonu satarsan veya takas etmeyi düşündüğün şeyi söylersen elimden geleni yaparım zamanında sattım şimdi arıyorum bulamıyorum haberin olsun

-C64,C64C,Atari2600jr,SinclairZxSpectrum48k,SinclairZxSpectrum+,AmstradCPC,Amiga500,NES,SegaMasterI,SegaMasterII,HPJornada,GameBoySerisi,DSFat,CasioFX-730p,CasioFX-790p,QuickShot Serileri
Gokhan Ozkan
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Mayıs 26, 2014, 08:59:02 ÖÖ »

Bir gömü de ben bulsam
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #33 : Mayıs 26, 2014, 10:27:42 ÖÖ »

bize gömü denk gelmiyor şanslı olmak lazım

Bir gömü de ben bulsam

modelist
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Mayıs 26, 2014, 11:50:43 ÖÖ »

Alıntı
Bir gömü de ben bulsam Gülümseme
size bir tavsiyede bulunayım her hafta cumartesi yolumun üzeri bir hurdacı arkadaş edindim her cumartesi bir çayını içerim içerkende göz atarım hurdalara bu gözler neler görmediki.evet bu arada birde çok iyi işlemci ve ekran kartı kolleksiyonu edindim görmeye durun levent pekcanda bile yoktur bunlar ) konuyla alakalı olduğumu merakımı bildiği için haber veriyor bir şeyler geldiğinde hepsi bu. uzun zamandır bit pazarlarının peşini bıraktım keramet hurdacılarda..
izmirmaster
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #35 : Mayıs 26, 2014, 12:24:40 ÖS »

rabbinden nasibin genişmiş. Hurdayıca beraber gidelim yemekler benden

Alıntı
Bir gömü de ben bulsam Gülümseme
size bir tavsiyede bulunayım her hafta cumartesi yolumun üzeri bir hurdacı arkadaş edindim her cumartesi bir çayını içerim içerkende göz atarım hurdalara bu gözler neler görmediki.evet bu arada birde çok iyi işlemci ve ekran kartı kolleksiyonu edindim görmeye durun levent pekcanda bile yoktur bunlar ) konuyla alakalı olduğumu merakımı bildiği için haber veriyor bir şeyler geldiğinde hepsi bu. uzun zamandır bit pazarlarının peşini bıraktım keramet hurdacılarda..

AmonR
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Mayıs 27, 2014, 14:23:56 ÖS »

Bazıları için gereksiz ıvır-zıvır olan tüm bu cihaz ve oyunların, gerçekten değerini bilen bir kişiye ulaşmış olması çok sevindirici.  Kahkaha

Sinclair: ZX Spectrum +2
Sega: Saturn, Dreamcast
Microsoft: XBOX
Sony: PS1, PSP ve sonunda PS2
Nintendo: GBA, DS Lite ve sonunda Wii
Handhelds: GP2X, Dingoo A320, Samsung Galaxy S Wi-Fi 5" mini android tablet
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: