Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Canycab xbox to jamma video  (Okunma Sayısı 14284 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
devilx
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Eylül 11, 2014, 01:14:14 ÖÖ »

@devilx, güzel olmuş düzenek tebrikler. bayılmışsın sesinden belli arcade tüketir adamı Kahkaha

@orchid, xbox-to-jamma adaptörü normal xbox oyunlarını (emulatör değil) arcade kabinde zaman ayarlı oynatmak için yapıldığından ekranda 1P & 2P ve kalan zaman gözüküyor. Gerçekten ekrandan kaldırılamıyormu onlar?

Tesekkur ederim yorumlar icin.evet abi o p1 yazilarini hallettim birde mk4 lu video cektim suan kabin cok guzel oldu
« Son Düzenleme: Eylül 11, 2014, 01:22:37 ÖÖ Gönderen: devilx » Logged
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Eylül 11, 2014, 09:21:01 ÖÖ »

MK4 emulator olarak mı, JAMMA mı ? Dreamcast'de MKG'u bir ara denedim kabinde güzeldi. Arcade versiyonu çıksa güzel olurdu ne güzel extra 5 karakter.

devilx
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Eylül 11, 2014, 11:48:13 ÖÖ »

MK4 emulator olarak mı, JAMMA mı ? Dreamcast'de MKG'u bir ara denedim kabinde güzeldi. Arcade versiyonu çıksa güzel olurdu ne güzel extra 5 karakter.
Malesef ps1 versiyonu @orchid'cim
« Son Düzenleme: Eylül 11, 2014, 11:49:57 ÖÖ Gönderen: devilx » Logged
Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Eylül 11, 2014, 19:52:47 ÖS »

PS2'de dene kabinde. Güzel oluyor. İşten geldim oyun zor atıcam. Pazar gelince artık. Bu arada gecenin 3'ün de video çekiyorsun imrendim bir zamanlar sabahlıyordum ah ulan gençlik. Kahkaha

devilx
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Eylül 12, 2014, 13:13:50 ÖS »

PS2'de dene kabinde. Güzel oluyor. İşten geldim oyun zor atıcam. Pazar gelince artık. Bu arada gecenin 3'ün de video çekiyorsun imrendim bir zamanlar sabahlıyordum ah ulan gençlik. Kahkaha
Ps2 için onunda timer'ını sipariş etmek gerek.şu anda bekleyebilir.
Ben kabini siyah yapmayı düşümüyorum sence nasıl olur.
yavuzg
Genel Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Eylül 12, 2014, 13:22:36 ÖS »

muhabbete karışmak gibi olmasın ama candy cab ve siyah... ne bileyim pek gitmez gibi ama tabii zevkler ve renkler meselesi...

Plastiği boyamak için önce zımpara sonra akrilik astar sonra 2-3 kat akrilik sprey boya son olarak da darbelerde boya çizilmesin diye mat veya parlak koruyucu akrilik vernik atmak lazım yine 2-3 kat. Muhtemel o boyutta bir yüzey için en az 2 kutu sprey astar 3-4 kutu da sprey boya ve vernik gider ki ıvırı zıvırı ile 150-200 TL civarında olur maliyet...

devilx
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Eylül 12, 2014, 13:43:01 ÖS »

muhabbete karışmak gibi olmasın ama candy cab ve siyah... ne bileyim pek gitmez gibi ama tabii zevkler ve renkler meselesi...

Plastiği boyamak için önce zımpara sonra akrilik astar sonra 2-3 kat akrilik sprey boya son olarak da darbelerde boya çizilmesin diye mat veya parlak koruyucu akrilik vernik atmak lazım yine 2-3 kat. Muhtemel o boyutta bir yüzey için en az 2 kutu sprey astar 3-4 kutu da sprey boya ve vernik gider ki ıvırı zıvırı ile 150-200 TL civarında olur maliyet...

Abi street fighter temalı kabinin aynısını yapmayı düşünüyorum kırmızı ve siyah gayet güzel durmuş.

Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Eylül 12, 2014, 22:24:26 ÖS »

Sticker nereden bulabiliriz Candy Cab'e valla araştırasım yok eskisi gibi. Şu SFIII logosu olan tarzdan bir sticker alıcam. Ebay'e bakayım gece. Oturasım pek yok. Full oyun takılıcam gece. Arcade ve konsol akar.

Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Eylül 12, 2014, 22:26:10 ÖS »

Gamecube'ü boyayayım dedim ne rezil bir iş yahu resmen eziyet. Elimde yatkın değil bu işlere. Zaten küçükken de elektrik çok yedim şansa bala yaşıyorum.

mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Eylül 12, 2014, 22:35:54 ÖS »

Bu kabinler nerde?

Ps1 ps2 wii xbox 360 arcade kabin
Fasa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Eylül 13, 2014, 03:54:53 ÖÖ »

Arkdsn birine kabin lazm su izmirdeki 4 kabini sizmi almiştiniz mesa hocam ?
mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Eylül 13, 2014, 04:18:02 ÖÖ »

Arkdsn birine kabin lazm su izmirdeki 4 kabini sizmi almiştiniz mesa hocam ?
Evet fasa  elimde 2 tane kaldi biri bu pazar gidiyor  arkadas izmir in neresinden

devilx
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Eylül 13, 2014, 11:36:47 ÖÖ »

Bu kabinler nerde?
İnternetten buldum dostum. keşke türkiyede olmuş olsa ama nerdeeeee.
mesa
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Eylül 13, 2014, 13:19:44 ÖS »

Bu kabinler nerde?
İnternetten buldum dostum. keşke türkiyede olmuş olsa ama nerdeeeee.
Kabin iç giciklatici ya harbidende seker dendiğikadar var yani

Sensation
Deneyimli

Killer Instinct

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Eylül 13, 2014, 16:35:09 ÖS »

İmrenmeye başladım bu tarz konulara...

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: