Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trDiğer Nostaljik BilgisayarlarMSX UyumlularMSX - DonanımMsx dataset kablosu için pin şeması (msx casette cable pinout)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Msx dataset kablosu için pin şeması (msx casette cable pinout)  (Okunma Sayısı 3810 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Atacan
Deneyimli

Msx

Üyelik Bilgileri WWW
« : Eylül 09, 2013, 01:32:20 ÖÖ »

Daha Önce verilmişti biliyorum ancak Form'da aratınca bulamadım bende Donanım kısmında sabit durmalı diye düşünerek ekliyorum..

Sizde benim gibi msx dataset kablosu peşindeyseniz ve 8pin'li bu Jak'tan bulursanız bu kabloyu yapabilirsiniz. Ses kaynagı olarak orjinal dataset yerine hernangi bir ses kaynagı (pc,mp3player,diskmam vb) kullanacaksanız 4.2.5 pinler yeterli olacaktır. Heleki kayıt özelliği sizi bağlamıyorsa sadece yükleme yapacaksanız 4.ve 2. pinler bile yeterli...

Gerekli malzemeyi temin ettiğimde kabloyu hazırlayıp test ederek Resimlerini çekecegim ve buradan sizinle paylaşacagım.

Kablo hazırlandıktan sonra Bir kaç oyun yükler ve püf noktalarınıda burada paylaşırım.

Saygılar....

'80 Doğumlu İzmir'li
hekimoglu78
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 11, 2014, 01:06:46 ÖÖ »

ÜStadım bana lazım, dataset var elimde çalışıyor fakat ne kulaklıktan ne kendisinden ses yok, kaseti çeviriyor ama

Ne aradığını bilmeyen, ne bulduğunu anlayamaz !
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: