Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trAmigaAmiga EmülasyonDamienD'nin Muhteşem Çalışması
Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: DamienD'nin Muhteşem Çalışması  (Okunma Sayısı 78270 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
deksar
Üye

Engineer - Master, Computer Science

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #120 : Mart 15, 2018, 18:24:14 ÖS »

Sanırım Update 2 çıktı bu pakete. DamienD'e pm attım ama inbox dolu Elinde olan paylaşabilir mi rica etsem? Teşekkürler.

"Pain is inevitable, suffering is optional" - Buddha.
Simon (Özay Turay)
Yönetici

Commodore Forever

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #121 : Mart 15, 2018, 19:38:27 ÖS »

O değil de ben iyice gıcık oldum bu elemana ya. Bi şeyi paylaşıyorsan adam gibi paylaşırsın, ne o öyle özel mesaj atın da vereyim de, yok satıcam da, yok vazgeçtim yine bedava vericem ama bu sefer kime verdiğime dikkat edicemler falan. Şeytan diyor otur daha iyisini yap salıver çayıra ama zaten vakit yok iyice askıda kalacak projeler. Kahkaha

Oh be rahatladım valla. Ve sanırım bir çoğunuzun duygularına tercüman olmuşumdur. Karizmatik

https://retrodergi.com - https://e-turay.com - https://karizmawow.e-turay.com

Retro: Commodore 64, Amiga 500, Amiga 1200
Retromsu: Wii, XBox360, XBox, PS3 Slim, PS2 FAT, PS1, PS Vita, Nintendo 3DS, Nintendo 2DS
emarti
Uzman

Only Amiga Makes It Possible █

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #122 : Mart 15, 2018, 19:46:52 ÖS »

@Simon sen yine de bi el at derim

https://github.com/emartisoft My GitHUB | http://csdb.dk/scener/?id=26786 My CSDB

READY.
SYS(64767): EMARTI
Jester
Üye

MAX 330 MEGA       PRO-GEAR SPEC

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #123 : Mart 15, 2018, 19:48:57 ÖS »

Ok Damien'den cvp geldi linke gerek kalmadı teşekkürler
« Son Düzenleme: Mart 15, 2018, 19:57:33 ÖS Gönderen: Jester » Logged

"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
Voltron
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #124 : Mart 15, 2018, 20:12:08 ÖS »

O değil de ben iyice gıcık oldum bu elemana ya. Bi şeyi paylaşıyorsan adam gibi paylaşırsın, ne o öyle özel mesaj atın da vereyim de, yok satıcam da, yok vazgeçtim yine bedava vericem ama bu sefer kime verdiğime dikkat edicemler falan. Şeytan diyor otur daha iyisini yap salıver çayıra ama zaten vakit yok iyice askıda kalacak projeler. Kahkaha

Oh be rahatladım valla. Ve sanırım bir çoğunuzun duygularına tercüman olmuşumdur. Karizmatik

Kucumsemiyorum ama, Hayir alt tarafi screenshot calismasi yapmis gibi aslinda. Yani bu bir emulasyon ve whdload, igame frontend gibi  nimetler varken ne gerek var buna insan dusunuyor. Hazir whdload packler bundan kat be kat daha iyi. Isin kotu taraflarindan birisi de ben her oyun icin config ayari yapmak zorunda kaliyorum. Emegine saygi gostermekle birlikte ukalaligini da hos karsilamiyorum.  Vay efendim torrentten paylasmislar miz miz da miz miz...

Metal grupları çok bağırıyor. haklıyken haksız duruma düşüyorlar...
deksar
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #125 : Mart 15, 2018, 21:51:04 ÖS »

Arkadaşlara katılıyorum, bu kişi gerçekten çok tuhaf davranıyor, yani süründürmeden yalvartmadan link vermiyor, PM atın diyor, bakıyorsunuz inbox dolu, bir şekilde yazdığınızda ise, "Donate" linki gönderiyor, ancak ödeme yaptıktan sonra link verebilirim diyor, tabi gözüne kestirdiklerini. Ama forumda bunu inkâr ediyor, forumda da hiç ücret talep etmediğini dile getiriyor. Fakat paylaşan yerlere hakaret ediyor, küfrediyor.

Yani bu kadar agresiviteyi anlamıyorum, burası İnternet, açıktan paylaştığınız bir şeyi zaten yayılmasını göz önünde bulundurursunuz. Ki bunu başka yerlerde paylaşan da adınızı dosyadan silecek halde değil herhalde, yani yine adınız yaygınlaşıyor bu bir pozitif yaygınlık bence. Ama DamienD bunu gurur meselesi yapmış. İlla o foruma girip gönlünü okşayan mesajlar atıp yalvaracaksınız.

Sözümona ücret talep edilmeden paylaşım yapacaksanız, tüm insanlara açarsınız, ama ücret talep etme hakkınız var elbette, ki bunu da net düzgün dile getirirsiniz. Bu arkadaş iki arada kalmış, birkaç oyun imajı, screenshot'u ve Amiga ayarları bu kadar devlet sırrı olmamalıydı.

No-Intro, Re-Dump, TOSEC gibi projeler var, onbinlerce oyunun orijinal kopya hallerinin tüm insanlık için arşivlenip dağıtıldığı, yüzlerce insan bu projelerde emek döküyor, 1 kuruş talep etmeden.
« Son Düzenleme: Mart 15, 2018, 21:54:18 ÖS Gönderen: tekkenism » Logged

deksar
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #126 : Mart 17, 2018, 00:41:19 ÖÖ »

Kısacası arkadaşlar, Update 2'yi edinen varsa paylaşabilir mi? Teşekkür ederim.

binsekiz
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #127 : Mart 19, 2018, 00:59:43 ÖÖ »

linki alabilir miyim ben de lütfen?
binsekiz
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #128 : Mart 19, 2018, 02:51:32 ÖÖ »

link için teşekkür ediyorum.
muhendis
Deneyimli

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #129 : Mart 19, 2018, 13:53:39 ÖS »

link rica etsem tekrardan

deksar
Üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #130 : Mart 20, 2018, 13:39:44 ÖS »

Arkadaşlar, aramızda Update 2'yi alabilen olmadı mı?

ozgur106
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #131 : Ocak 16, 2019, 14:33:31 ÖS »

Selam bu damiend bildiğin ruh hastası adamdan link istedim nazikçe ...yok sen türksün türkler linkleri dağıtıyor bilmem ne hasta ruhlu herif vermedi linki link isterseniz location ı turkıye yapmayın ama gırıp ıp nıze ve ısmınıze bakıyor bildiğin ırkçı manyak alamadım link falan

Commodore ve Amiga Dergisi Oyun Yazarı.

C64 Mini, A500 Mini, Playstation Classic, Playstation 2, Playstation 5
HkRecai
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #132 : Ocak 16, 2019, 14:57:43 ÖS »

Bir süre kullandım sonra sildim gitti, Adf tabanlı olduğu için yükleme süreleri uzun oluyor, whdload tavsiye ederim.
Şimdi biri çıkıp disket hızını arttır yazacaktır.
Her oyunda hız arttırma olmuyor, Disket hızını 2x arttırınca bile çalışmayan oyunlar çıkabiliyor.
appiah4
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #133 : Ocak 16, 2019, 15:11:45 ÖS »

Selam bu damiend bildiğin ruh hastası adamdan link istedim nazikçe ...yok sen türksün türkler linkleri dağıtıyor bilmem ne hasta ruhlu herif vermedi linki link isterseniz location ı turkıye yapmayın ama gırıp ıp nıze ve ısmınıze bakıyor bildiğin ırkçı manyak alamadım link falan

Bana verdi açıkçası ama ben eski bir abime.net kullanıcısıyım; ırkçı olduğunu düşünmüyorum adamın dediği doğru, türkler gerçekten linkleri alıp orda burde +1 rep vs için dağıtıyor.

Retronautics: Retro bilgisayar, donanım ve proje galerim.
avukatka
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #134 : Ocak 17, 2019, 15:37:51 ÖS »

Yahu tam linkleri vermeye başladığı dönemde bende link aldım... Ama kimseye de vermemiştim...
Demez mi! ben linkleri 20 kişiye verdim 17'si zaten kankam geriye kalan 3ün1 sensin diye... Linkleri dağıtan olma ihtimali olan 3 kişiden biri olmakla suçlandığım için muhtemelen sair Türklere davranış nedeni... Aha bu da adamın bana yazdığı

http://www.hizliresimyukle.com/image/3H7zF

Aranıyor...Alınık
-Kutulu her çeşit Commodore ve Amiga
-kutulu AMOS ve DPaint programları
-Dünya Yazılım Oyun ve programları
Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: