Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetÇin'den ürün getirmede son durum nedir?
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Çin'den ürün getirmede son durum nedir?  (Okunma Sayısı 2182 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
EMREZ
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Nisan 10, 2020, 19:42:01 ÖS »

Bunda kesin virüs vardır 😂

this is amiga speaking.
appiah4
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Nisan 10, 2020, 20:50:44 ÖS »

şimdi duydum , çinden gelen kargolara bir süre karantina uygulanabilirmiş. neleri kapsıyor bilmiyorum.
Çin'de salgın bitti bizimkiler Çin'den gelen kargoya karantinaya mı başladı? Kahkaha

Retronautics: Retro bilgisayar, donanım ve proje galerim.
Voltron
Uzman

それはどういう意味ですか?知りません。

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Nisan 11, 2020, 01:01:16 ÖÖ »

şimdi duydum , çinden gelen kargolara bir süre karantina uygulanabilirmiş. neleri kapsıyor bilmiyorum.
Çin'de salgın bitti bizimkiler Çin'den gelen kargoya karantinaya mı başladı? Kahkaha

Tüh gitti bizim yarasa çöp şişler.

> General failure reading drive A:<br /><br />> Who\'s General Failure and why is he reading my disk?
EMREZ
Deneyimli

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Nisan 11, 2020, 12:47:39 ÖS »

Az önce kargolarım geldi. 2 adet daha gotek floppy aldım. Döviz ne olur ne olmaz diye tedbiren aldığım ürünlerden bir parça. 17 tl kargo masrafı çıkmış. RH122108069TR Takip no.  Her ne kadar indirim vs olsa 203 tl olsa da 260 tl ye mal oldu. Karta daha yüksek bir bedel yansıyor.

this is amiga speaking.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: