Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: 64'ler Dergisi  (Okunma Sayısı 256627 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Arda
Uzman

I'm *the* guy from Argleton

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #30 : Ocak 31, 2007, 19:49:18 ÖS »

12 sayıya mı

hosting problemlerini aşabiliriz sanırım, caisson. Artık rapidshare falan da kullanılıyor, bu konuda fazla tutucu olmanın da anlamı yok.

Çok sorun varsa kendi web siteme mirror alabilirim dosyaları ilk çıktığında, yoğunluk kalkınca silerim.

Hatta commodore.gen.tr'ı birisi alır, tr-demoscene'i başka birisi heheheh..

CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #31 : Şubat 03, 2007, 10:39:09 ÖÖ »

hosting problemlerini aşabiliriz sanırım, caisson. Artık rapidshare falan da kullanılıyor, bu konuda fazla tutucu olmanın da anlamı yok.

Teklifiniz için çok sağolun ben de düşündüm ama aslında bunun tutuculuk ile pek alakası yok yahu aslında ben rapid gibi, emule gibi yerlerde çürüsün istemiyorum linklerimi takıntı biraz belki ama...

Neyse onun hikayesi biraz uzun, sonra paylaşırız elbet...
Taramaya devam, sayı 16 ınınınınını

LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Şubat 03, 2007, 12:16:02 ÖS »

Alıntı
Hatta commodore.gen.tr'ı birisi alır, tr-demoscene'i başka birisi  heheheh..

Biz bu konuda elimizden geleni her zaman yaparız. Birkuşkunuz olmasın, siz yeterki bu güzel çalışmayı devam ettirin Masum

CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #33 : Şubat 03, 2007, 15:27:49 ÖS »

aslında ben rapid gibi, emule gibi yerlerde çürüsün istemiyorum linklerimi

bir dakika esas Emule gibi dünyanın en büyük paylaşım ağında çürümez çalışmalar.

nedir bu önyargı anlamak mümkün değil.
neden sadece bu siteye bilen giren dostlarla paylaşılsın scanler?
neden tüm dünya yararlanmasın?

bunları da düşünelim.

güzel kardeşim sen akıllanamayacağın için sana birşey demiyorum, diğer arkadaşlara açıklamak gerekirse;
benim rapid ve emule'ye koymamak için kendime göre yeterli sebeplerim bulunuyor.

Şu an aktif olmasa da; kendi grubumun sitesinden dergileri sunmayı yeğlerim. Çünkü bu dergi 64+amiga ilgilidir, kalkıp tek tek ed2k linki yapacağıma, grubum adına -official olmasa da (re-production) re-release modunda- hazırlanmakta olan sayfadan linkleri veririm...

Ayrıca scene ile ilgili sitelere de site linkini vererek hem kullanıcıların ziyaretini sağlayıp site hakkında fikir bırakmalarını, hem de grubun statüsünü görmelerini, ayrıca gelen feedbackler üzerinden de bu site ile ilgili yeni stratejiler geliştirilebilir..

Neyse... sen boşver silencer, keyfine bak...

(ama ben emule, release, upload falan, KAD manyaklığı bilmemne..) hehheh
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2007, 15:49:39 ÖS Gönderen: CaiSSoN » Logged

LW3D
Yönetici

Günü Kurtaran Avam Hiooargggh :)

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #34 : Şubat 03, 2007, 16:02:52 ÖS »

Silencer: baştan beri aynı problemi yaşadığımızın farkına nedense varamadın. Bu forumda gördüğün insanların çoğu c64'ü aktif olarak kullanmış, çoğuysa amigayla büyümüş insanlar. Çoğunun yaşı 40'ına yaklaşmış, geçmiş, en gencinin ise 25'den aşağısı yoktur. Ama mesajlarında hep " - ben bilirim, - bu böyledir, "HD DVD kırıldı da ne oldu, .DVD daha iyi", " -youtube linkinin arşivlik değeri yok vs.", gibi yargılarla, insanların mesajlarını anlamsız noktalara taşıyorsun. Kimse edonkey kullanmak zorunda değil. Ben hayatımda 1 kere makinama kurmadım. Release eden adamın gönlü ne isterse o şekilde release eder..Buna yorum yapmanın, cevap yazmanın mantığı nedir?
Bu forumdaki gerçekten birbirinden güzel arkadaşlar, sana yinede anlayış gösterdiler, dışlamamaya çalıştılar...Ama sen illa "yok arkadaş, ben mızıkçı çocuk rolune devam edeceğim diyorsan" yolun açık olsun. Eğer diğer üyeler gibi olgun ve güzel bir forum paylaşımında bulunacaksan başımızın üstünde yerin var.

Arda
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #35 : Şubat 03, 2007, 18:16:51 ÖS »

www.rapidshare.com hosting problemi için iyidir. En azından rapid'e mirror alırsan offline problemi yaşamayız. Çünkü dosyalar küçük değil 30MB ortalama. 50 sayı koyarsan 1.5GB yer kaplayacak, 20 kişi çekse tüm sayıları (biri ben'im) 30GB aylık bandwidth yiyecek.

Evet senin yarattığın artı değerden başkasının kar etmesi sinir bozucu. Rapid reklam falan alıyor, ya da premium access satıyor ama hala beleşçiler için hizmeti gayet iyi.

Arda
Uzman

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #36 : Şubat 03, 2007, 23:40:31 ÖS »

caisson ne zaman görücez geri kalan 10 sayıyı?

İstiyorsan sana bir ftp account açayım benim sitede.

CommodoreFan ®
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Şubat 04, 2007, 01:46:39 ÖÖ »

Dergileri okurken resmen sanki yıllar öncesine döndüm,hatta dergilerin o meşhur beklemiş kağıt kokusunu duymakla kalmadım,birazdan babamın "hadi oğlum artık yat yarın okul var" diye sesleneceğini zannedip tedirgin tedirgin inceledim.Vay be ne havaya girermişim. Emeğine sağlık caisson ..

Bir garip COMMODORE fanatiği...
ibo
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Şubat 07, 2007, 23:33:45 ÖS »

Bekliyoruz...
kaplan135
Deneyimli

üye

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Şubat 10, 2007, 09:45:02 ÖÖ »

yanlız hocam birinci sayı açmıyor çok uğraştım onu bir daha tarayıp siteye yollasana saygılarımla 36 adet mevcut 50 sayıdan hayat bu napalım...saygılarımla ister tara yolla istersen mailime at şu ilk sayıyı okuyayım

AMİGA COMMODORE ATARİ PS PANG SİNCLAİR NİTENDO SEGA MSX  VECTRECX
Yönetici
Yönetici

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Şubat 10, 2007, 11:49:00 ÖÖ »

Kaplan135 : 64'ler dergilerinin linklerinde bir sorun yok...Çalışıyorlar..Aşağıda linkleri tekrar bilgilerinize sunuyoruz.

64'ler Dergisi Sayı :1
64'ler Dergisi Sayı :2
64'ler Dergisi Sayı :3
64'ler Dergisi Sayı :4
64'ler Dergisi Sayı :5
64'ler Dergisi Sayı :6
CaiSSoN
Uzman

C64 Fan

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #41 : Şubat 11, 2007, 18:21:01 ÖS »

eveet, yedinci sayıyı ekledim (Bkz ilk sayfa), devamı gelicek..

Alcofribas
Uzman

Who Dares Wins!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Şubat 11, 2007, 18:26:17 ÖS »

Sağol, ellerine sağlık... 

ibo
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Şubat 11, 2007, 19:00:16 ÖS »

Eywallah.