Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Uzantı değiştirme ?  (Okunma Sayısı 2366 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kaynakbilgisayar
Ziyaretçi
« : Ekim 05, 2012, 19:09:28 ÖS »

Amiga forever hazır emulasyon rp9 uzantılı oyunları adf uzantılı yapsak yinede çalışırmı saygılar arkadaşlar
zero2900
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 05, 2012, 19:26:50 ÖS »

Şöyle söyliyim... Ben Amiga forever kullanıyorum en rahatı o istersen elindeki hazır oyunları zahmetsizce rp9 a çevirebilirsin. Sorunun özüne gelecek olursak tools sekmesi altındaki rp9 managerı açarak rp9 extrack yapabilirsin veya adf leri rp9 a çevirerek otomatik disket ilerlemesi tek tıklamayla çalışma gibi avantajları kullana bilirsin.

Burada benim rehberime bir bak istersen. İlgini çekebilir...

http://www.commodore.gen.tr/forum/index.php?topic=6255.0
kaynakbilgisayar
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 05, 2012, 19:34:59 ÖS »

az önce onu indirip izledim eline sağlık süper bir paylaşım olmuş bende amiga arşivi var hepsi adf uzantılı onları okumazmı bu program programın full sürümünü indirdim amiga olarak sadece c64 full olarak yok malesef zero2900
zero2900
Üye
**

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 05, 2012, 19:39:51 ÖS »

az önce onu indirip izledim eline sağlık süper bir paylaşım olmuş bende amiga arşivi var hepsi adf uzantılı onları okumazmı bu program programın full sürümünü indirdim amiga olarak sadece c64 full olarak yok malesef zero2900

ADF yide sorunsuz okur ama adf leri klasöre ayırıp rp9 a çevirmek daha kolay baya opsiyonel oluyor. Oyunun ortasında Disket insert derdi bitiyor.
kaynakbilgisayar
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 05, 2012, 19:43:34 ÖS »

Yani adf uzantıları rp9 yapmam daha mantıklımı ?
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: