Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Gelişmiş Arama
insanın içinde varsa, commodore.gen.tr açığa çıkarır bunu.. bir nevi retro olaylarının dolunayıyız.(Arda)
commodore.gen.trGenel KategoriGenel SohbetAlışverişlerde Güvenli Ticaret Kullanmamak
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Alışverişlerde Güvenli Ticaret Kullanmamak  (Okunma Sayısı 709 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Oğuzhan
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Aralık 05, 2018, 10:37:42 ÖÖ »

İlk konuda bahsettiğim 11 yıllık firmadan kargom geldi. Get açmadı ama indirim yaptırın kargoda dedim. 11 yıllık firma ilk defa kargo yollamıyordur herhalde? Bir kargoyla anlaşmaları vardır herhalde.

Kargo iceriği 4 tane lazer disk film.

Mng kargo

Tutar 65₺

Get acsaydi 10 lira odeyecektim. Kamu oyunun bilgisine.
witchdoktor
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Aralık 05, 2018, 10:45:19 ÖÖ »

@Oğuzhan

Güvenli alışveriş sitelerinde de artık alışveriş başına kargo bedeli uygulaması başladığını farketmişsindir muhtemelen. Yani atıyorum bu tarz bir kargo için 4x10TL ödemen gerekebilirdi. Şu anda GET çok aktif değil ama tek seçenek olarak sunulmaya başladığında bu sitede de ürün başına kargo bedeli uygulaması gelebilir.
Oğuzhan
Uzman

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Aralık 05, 2018, 10:50:43 ÖÖ »

@Oğuzhan

Güvenli alışveriş sitelerinde de artık alışveriş başına kargo bedeli uygulaması başladığını farketmişsindir muhtemelen. Yani atıyorum bu tarz bir kargo için 4x10TL ödemen gerekebilirdi. Şu anda GET çok aktif değil ama tek seçenek olarak sunulmaya başladığında bu sitede de ürün başına kargo bedeli uygulaması gelebilir.

Sahibinden ve zebramoda bir sorun yok hocam. Ben bugün pc kasası büyüklüğünde koca kutu yolladım 16 lira yurtiçi kargo.

Ayrıca 4 parça yolladığımı kargocu veya sahibinden nasıl biliyor? tek bir alışveriş sonuçta? ben içeriği bilin diye 4 parça dedim. Yoksa tek adamdan 4 tane plak işte.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
Yazdır
Gitmek istediğiniz yer: